top of page

HAKKIMIZDA

Super Computers "En İyisini İsteyenlere!"

Kuzey Kıbrıs'ın en iyi bilgisayar ve teknoloji mağazası olmayı misyon edinen Super Computers, HP Yetkili İş Ortağı olarak dünya lideri HP ürünlerinde en yeni ürünleri Kuzey Kıbrıs halkına en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sunmaktadır.

 

Sektörde 20. Yılımızı Kutluyoruz

 

1996 yılında Lefkoşa'da faaliyete başlayan Super Computers, Kuzey Kıbrıs'ta bilgisayar ve teknoloji ürünlerini "en iyi fiyat" avantajıyla müşterilerine sunmaktadır.  2004 yılında HP İş Ortağı olan firmamız, zaman içerisinde dünya lideri birçok markanın KKTC'de iş ortağı olmuştur.  Özellikle Microsoft, Lexmark, Acer, Lenovo, Dell, Kaspersky, Symantec, Necron Energy ve Kesintisiz Güç Kaynakları, Dymo-Mimio Interactive Eğitim Ürünleri bayisi olduğumuz başlıca markalardır.

Bilgisayar ve aksesuarları yanında mobil teknolojilerdeki gelişmeler doğrultusunda akıllı telefon ve tablet ithalatı yapan firmamız, başta Apple ve Samsung Galaxy modelleri olmak üzere çok uygun fiyat ve taksit olanaklarıyla en yeni teknoloji ürünlerinin satış ve servisini yapmaktadır.

 

Başlıca Hizmetlerimiz

 

Kıbrıs'ta verdiğimiz başlıca yetkili servis ve tamir hizmetlerimiz şunlardır:

  • HP Bilgisayar bakım, servis ve onarımı ; Format ve Windows Yüklemeleri, Sürücü Tanıtımları

  • Notebook Teknik Servisi; HP marka bilgisayarların, ekran değişimi, menteşe tamiri, soket ve adaptör kablo değişimleri, orijinal ve muadil HP dizüstü bilgisayar adaptörleri 

  • HP Printer ve Yazıcı Yetkili Teknik Servis Desteği, Dizüstü Bilgisayar, AIO PC ve Masaüstü Bilgisayarların Onarımı ve Güncellenmesi

  • Veri kurtarma ve yedekleme hizmeti

  • HP Network Ürünleri ve Konfigürasyonu

  • Tüm Marka ve Model HP Tablet-PC'lerin versiyon güncellemesi , ekran değişimi ve tamiri.

  • HP server satışı, kurulumu ve konfigürasyonu

Kısacası Kuzey Kıbrıs'ta HP ürünleri ile ilgili tüm hizmetleri alabileceğiniz HP Kıbrıs satış ve destek merkeziniziz.

 

 
Fiyat ve Destek Alın

 

Tüm projelerinize ve ihtiyacınız olan ürünlere bizden mutlaka fiyat alın!

 

E-mail: info@hpcyprus.com 

bottom of page