Bakım Onarım
 

Kuzey Kıbrıs'ta HP ürünlerine anlaşmalı HP Yetkili Servis desteği veriyoruz.  Garanti kapsamındaki cihazınız emin ellerde. 

Yazılım Yükleme ve Yükseltme
 

En uygun format, yedekleme, yazılım ve yükseltme seçeneklerimizle Kıbrıs'ta en iyi bilgisayar desteği burada! 

Bilgisayar Ağ Kurulumu
 

İşletmelere ve ofislere bilgisayar ağ kurulumu, bilgi, yazıcı ve Internet paylaşımları..

Küçük İşletmelere Özel
 

Küçük İşletmelere özel bilişim danışmanlığı, periyodik bakım, yedekleme ve antivirüs kurulumları. 

MOBİL CİHAZ ÇÖZÜMLERİ
 

Tablet ve telefonların her türlü yazılım ve donanım sorunlarına çözüm sunuyoruz. Yazılım yükleme, virüs temizliği ve bilgi yedekleme için doğru adrestesiniz!

Bilgisayar Servisi
 

Bilgisayarınızın her türlü donanım ve yazılım sorununa en hızlı ve etkili çözümü sunuyoruz. Dizüstü bilgisayarların ekran, şarj soketi, adaptör kablo ve chip değişimlerini Kıbrıs'ın en iyi kadrosuyla çözümlüyoruz.

DESTEK

Garanti ve onarım hizmetlerimiz.

VİRÜS ve TROJAN TEMİZLİĞİ
IBilgisayarınıza bulaşan virüs, trojan ve genel anlamda kötü niyetli (malware) programları temizliyoruz. Kaspersky ve ESET güvenlik yazılımlarının KKTC Yetkili İş Ortağı'yız.
Donanım Güncelleme

Bilgisayarınızın yetersiz kalan bellek, ekran kartı ve HDD'sini yeni ürünlerle yükseltiyoruz.

Kıbrıs'ta 20 yıldır HP denildiğinde akla ilk gelen yer olan Super Computers, 2004 yılından beri HP'nin Yetkili İş Ortağı'dır.

1996 yılında Lefkoşa'da faaliyete başlayan firmamız, bilgisayar ve teknoloji ürünlerini "en iyi fiyat" avantajıyla müşterilerine sunmaktadır.  Şu anda HP GOLD PARTNER statüsünde hizmet verirken, HP markasının tüm ürün gamınının Kuzey Kıbrıs'ta satış ve servisini yapmaktadır.  Bilişim sektöründe dünya lideri HP'nin en son teknoloji en yeni yazıcılarını, bilgisayarlar, tablet ve kurumsal ürünlerini (server ve networking) iş yerimizde bulabilirsiniz.

Teknik Servis